Oleje i smary

Oleje i smary – New Holland

Odpowiednie smarowanie elementów silnika i przekładni zdecydowanie wydłuża ich żywotność. Zbyt długo eksploatowany olej stopniowo traci swoje właściwości i w konsekwencji doprowadza do nadmiernego zużycia części. Regularna wymiana oleju silnikowego i przekładniowego-hydraulicznego, zgodnie z zaleceniami producenta maszyny, pozwala utrzymać w pełni sprawną jednostkę napędową i przekładnie przez maksymalnie długi czas, nawet w przypadku intensywnego użytkowania. 

Oleje do maszyn New Holland

Asortyment naszego sklepu obejmuje m.in. oleje silnikowe przeznaczone do maszyn New Holland. Parametry oleju są zgodne z zaleceniami producentów jednostek napędowych. W praktyce oznacza to odpowiednie smarowanie zarówno zimnego, jak i rozgrzanego silnika. Ponadto oleje przeznaczone do maszyn New Holland czyszczą i rozpuszczają nagar, dzięki czemu każda kolejna sprawia, że silnik jest w zdecydowanie lepszej kondycji. W praktyce oznacza to stabilną pracę i bezawaryjne działanie przez długi czas. W tej sekcji oferujemy wyłącznie wysokiej jakości oleje silnikowe, które wpływają na utrzymanie prawidłowej temperatury jednostki napędowej. 

 

  • Proponujemy również wysokiej jakości oleje przekładniowe wyróżniające się doskonałymi właściwościami smarnymi oraz podwyższoną odpornością na utlenianie. Kolejną zaletą olejów tego typu jest bardzo wysoka zdolność do przenoszenia obciążeń. Ponadto oleje przekładniowe dostępne w tej sekcji gwarantują ochronę przed korozją i maksymalne wydłużenie żywotności elementów eksploatacyjnych przekładni. 

 

  • W osobnej podkategorii można znaleźć oleje hydrauliczne wyróżniające się doskonałą charakterystyką lepkościowo-temperaturową. Zadaniem oleju jest ochrona części przed tarciem, a co za tym idzie, nadmiernym zużyciem. Oferujemy wyłącznie wysokiej jakości oleje do maszyn New Holland, które nawet podczas przenoszenia dużych obciążeń nie mają tendencji do pienienia. Ponadto nawet w przypadku intensywnej eksploatacji układu hydraulicznego, oleje dostępne w naszym sklepie nie starzeją się przedwcześnie. Gwarantują prawidłowe działanie całego układu w szerokim zakresie temperatury.

 

  • W następnej podkategorii można znaleźć oleje hydrauliczno-przekładniowe charakteryzujące się wysoką klasą jakości i lepkości. Pozostałe cechy opisywanych olejów to: doskonałe właściwości smarne, zabezpieczenie antykorozyjne i brak tendencji do pienienia 

 

Oferujemy wyłącznie wysokiej klasy oleje renomowanych producentów, wzbogacone dodatkami uszlachetniającymi. Proponujemy oleje rekomendowane przez producentów maszyn, zapewniające odpowiednie warunki do pracy jednostki napędowej, przekładni i układu hydraulicznego.

 

Smary do maszyn New Holland

Podstawowym zadaniem smarów jest zminimalizowanie tarcia pomiędzy dwoma elementami lub powierzchniami. W ten sposób smar zabezpiecza przed zbyt szybkim zużywaniem się części. Dodatkowo, smary chronią przed korozją, a także wyróżniają się właściwościami higroskopijnymi. W tej sekcji oferujemy również szeroki wybór smarów, które w zależności od konkretnego preparatu, wyróżniają się dodatkowymi właściwości. Dostępne są m.in. smary zachowujące właściwości w szerokim zakresie temperatury roboczej. W razie pytań dotyczących olejów, smarów lub innych produktów w naszym sklepie, zachęcamy do kontaktu.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.