Hydraulika

Hydraulika – New Holland

Systemem hydrauliki siłowej w maszynach budowlanych wykorzystuje energię zgromadzoną w cieczy, a dokładniej w oleju hydraulicznym, do wykonywania ciężkich prac. Najważniejszym elementem całego układu hydraulicznego jest pompa, której głównym zadaniem jest zarządzanie ciśnieniem w układzie i pracą oleju hydraulicznego. Asortyment naszego sklepu obejmuje szeroki wybór wysokiej jakości części zamiennych do układu hydraulicznego maszyn New Holland.

Hydraulika New Holland – co można znaleźc w naszej ofercie?

Prawidłowo działający układ hydrauliczny wyróżnia się przede wszystkim perfekcyjną szczelnością. W tej kategorii oferujemy wysokiej jakości oringi pompy jazdy, tłoka hamulca, uszczelniacze simering przeznaczone m.in. do montażu w maszynach New Holland z serii Case. Na szczególną uwagę zasługują również kompletne zestawy uszczelnień do rozdzielacza, a także zestawy uszczelnień wykorzystywane do siłownika podnoszenia ramiona ładowarki. Kolejną propozycją są komplety zawierające uszczelnienia siłownika szczęk krokodyla oraz zestawy uszczelnienia siłownika zamykania tylnej łyżki. Dostępny jest także szeroki wybór złączek hydraulicznych oraz wytrzymałych przewodów hydraulicznych wykonanych z metalu.

 

  • Osobną podkategorią są pompy hydrauliczne i rozdzielacze hydrauliczne przeznaczone do maszyn New Holland z serii Case. Pompa jest główną i najważniejszą częścią całego układu hydraulicznego. Z tego powodu tak ważne jest prawidłowe działanie tego elementu. Oferujemy wyłącznie wysokiej jakości pompy wyróżniające się długą żywotnością i niezawodnym działaniem, nawet w przypadku intensywnej eksploatacji.

 

  • Oprócz pompy układu hydraulicznego, oferujemy również pomy jazdy, cewki zaworu proporcjonalnego i komplety panewek głównych.

 

  • Z kolei w sekcji siłowniki hydrauliczne dostępne są m.in. tłoczyska tylnego siłownika obrotu, a także tłoki siłownika przesuwu, tuleje, nakrętki słownika otwerania szczęk i sprężyny.

Hydraulika New Holland – pozostałe części zamienne

Asortyment naszego sklepu obejmuje ponadto wysokiej jakości akumulatory hydrauliczne, kolanka, korki zbiornika hydraulicznego i trójniki przeznaczone do silniczka przesuwu. Dostępne są także oleje hydrauliczne charakteryzujące się wysoką klasą lepkości. Nawet w przypadku przenoszenia dużych obciążeń, oleje dostępne w tej sekcji nie mają tendencji do pienienia. Szeroki zakres temperatury roboczej gwarantuje zapewnienie odpowiednich warunków pracy dla całego układu hydraulicznego. Dodatkowo, nawet w przypadku intensywnego użytkowania w trudnych warunkach, oleje dostępne w naszym sklepie nie wykazują tendencji do przedwczesnego starzenia. W razie pytań związanych z częściami zamiennymi do układu hydraulicznego maszyn New Holland z serii Case, zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Wyświetlanie 1–15 z 92 wyników

1 2 3 4 5 6 7