Hamulce – New Holland

Prawidłowe działanie układu hamulcowego jest podstawą bezpiecznej pracy oraz poruszania się m.in. po placu budowy każdego sprzętu budowlanego. W trakcie eksploatacji maszyny, poszczególne elementy układu podlegają zużyciu. Aby zachować pełną sprawność, muszą być regularnie wymieniane. W tej kategorii znajdują się wysokiej jakości części zamienne układu hamulcowego przeznaczone do montażu m.in. w maszynach marki New Holland.

New Holland – hamulce (klocki, tarcze hamulcowe i zestawy montażowe)

Asortyment naszego sklepu obejmuje m.in. cierne tarcze hamulcowe wyróżniające się wysoką wytrzymałością i podwyższoną odpornością na zużycie, nawet w przypadku intensywnej eksploatacji. Konstrukcja tarczy została zaprojektowana w taki sposób, aby zapewnić powolne i równomierne zużycie całej powierzchni ciernej. Tarcze hamulcowe gwarantują efektywne działanie i krótką drogę hamowania nawet w trudnych warunkach. Proponujemy również tarcze metalowe typu przekładka przeznaczone do montażu w tylnym moście. Na szczególną uwagę zasługuje także zestaw montażowy do tarcz hamulcowych zawierający akcesoria umożliwiające szybką i bezproblemową wymianę. Ponadto w tej kategorii można znaleźć komplety klocków hamulcowych (dwie sztuki) przeznaczone do koparko-ładowarek New Holland oraz wielu innych modeli. Klocki gwarantują wysoką efektywność hamowania i minimalne zużycie nawet w przypadku intensywnej eksploatacji w trudnych warunkach. Zastosowanie wysokogatunkowych materiałów, w połączeniu z precyzyjnym wykonaniem sprawia, że klocki hamulcowe są doskonale dopasowane. W praktyce oznacza to równe zużycie i przyleganie całej powierzchni klocka do tarczy hamulcowej.

Układ hamulcowy New Holland – pozostałe elementy układu

Kolejną podkategorią są linki. Można w niej znaleźć linki do hamulca ręcznego wykonane ze stali. Dodatkowe zabezpieczenie w postaci oplotu wykonanego z wytrzymałego tworzywa gwarantuje skuteczną ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi, w tym przetarciami. Specjalna konstrukcja linki zapewnia płynną pracę hamulca ręcznego. Nawet w przypadku częstego użytkowania, jest odporna na zerwania. Następną podkategorią są pompy hamulcowe przeznaczone do koparko-ładowarek New Holland. Oferujemy m.in. oryginalne pompy gwarantujące kompatybilność i prawidłową pracę układu hamulcowego. Pompy występują w różnych wariantach, a co za tym idzie, są przeznaczone do różnych modeli maszyn New Holland. Dostępne są także solidnie wykonane metalowe przewody hamulcowe, tłoki dociskowe oraz czujniki światła stopu wyposażone w piny umożliwiające szybką i bezproblemową wymianę czujnika. W racie pytań związanych z kompatybilnością części eksploatacyjnych układu hamulcowego maszyn New Holland, zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. 

Wyświetlanie 1–15 z 22 wyników

1 2