Elektryka

Elektryka – New Holland

Nowoczesne maszyny New Holland są wyposażone w układy elektryczne poprawiające bezpieczeństwo pracy oraz eksploatacji sprzętu. W tej kategorii oferujemy szeroki wybór elementów podzespołów elektrycznych. Dostępne są zarówno wysokiej klasy zamienniki, jak i oryginalne części. W obu przypadkach gwarantujemy prawidłowe działanie, idealne dopasowanie oraz długą żywotność. Kategoria elektryka New Holland zawiera zarówno podzespoły przeznaczone do kabiny, jak i elektryczne części oświetlenia maszyny. Ponadto dostępne są podzespoły elektryczne silnika i skrzyni biegów. Oferujemy szeroki wybór elektrycznych części zamiennych do różnych wersji jednostek napędowych.

Elektryka New Holland – podzespoły dostępne w ofercie

W podkategorii kabina i oświetlenie dostępne są m.in. stacyjki przeznaczone do montażu maszynach New Holland z serii Case. Proponujemy także kluczyki, silniczek dmuchawy i kosze lamp, które należy wymienić w przypadku uszkodzeń mechanicznych. Ponadto asortyment naszego sklepu obejmuje szeroki wybór podzespołów elektrycznych silnika i skrzyni biegów. Dostępne są m.in. adaptery sprzęgła wiskotycznego oraz szeroki wybór cewek, w tym modeli przeznaczonych do Case New Holland wyposażonych w silnik Iveco. Oferujemy cewki gaszenia pracujące z napięciem 12V oraz 24V. Cewki gaszenia pompy wtryskowej występują w kilku wariantach przeznaczonych do montażu w konkretnych wersjach silnika Cummins m.in. 4 i 6 cylindrowych. Ponadto w podkategorii podzespoły elektryczne silnik / skrzynia biegów można znaleźć cewki skrzyni biegów odpowiadające za włączanie przedniego napędu i cewki zaworu proporcjonalnego.

Czujniki do maszyn New Holland Case

Proponujemy również czujniki ciśnienia oleju silnikowego, a także czujniki ciśnienia oleju hydraulicznego, które dzięki precyzyjnemu gwintowi umożliwiają szybką i bezproblemową wymianę. Kolejną częścią zamienną dostępną w naszej ofercie jest czujnik odpowiedzialny za pomiar temperatury paliwa. W tej sekcji nie mogło również zabraknąć czujników, których głównym zadaniem jest pomiar temperatury silnika (m.in. jednostki napędowej Cummins), a także czujników temperatury wody w głowicy. Dodatkowo, na szczególną uwagę zasługuje szeroki wybór przekaźników. Oferujemy m.in. przekaźniki Cold Start, skrzyni biegów, przekaźniki jedne i inne. Dostępny są również kompletne rozruszniki, sprzęgła wiskotyczne i szeroki wybór świec płomieniowych. W tej kategorii można znaleźć też kompletne zawory z cewką, wsporniki alternatora przy głowicy i wiele innych. Gdyby pojawiły się jakiekolwiek pytania dotyczące produktów dostępnych tej sekcji lub w naszym sklepie, zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Wyświetlanie 1–15 z 44 wyników

1 2 3